מתחילים לנפנף- 5 סיבות לקנות מנגל פחמים

כיום אנשים מסוימים בוחרים להתקדם עם אביזרי הבישול וביניהם גם המנגל. עם זאת, עדיין רבים מחובבי הבשר מעדיפים להכין את העל האש שלהם בסגנון אולד סקול בעזרת מנגל פחמים קלאסי. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לכם לקנות מנגל פחמים לבית.

 

קלות וניידות

גריל פחמים בשונה מגריל גז או גריל חשמלי אינו מחובר למקור חשמל או גז ולכן אפשר לקחת אותו כמעט לכל מקום. גם אם תרצו לקחת אותו לטיול ארוך בטבע, להעביר אותו בגינה, להלוות לחבר או לקחת לעל האש אצל אחד החברים- את כל אלה אפשר לעשות רק עם גריל פחמים. כל שתצטרכו לעשות על מנת שיפעל בכל אחד מהמקומות האלה הוא לקנות פחמים.

 

מגוון של סוגים

מנגל פחמים ניתן להזמין או לקנות במגוון רחב של דגמים, גדלים וצבעים. אפשר לקנות גריל קטן שיתאים לטיולים בטבע או להתחדש בגריל פחמים איכותי וגדול יותר שאיתו תוכלו לארח חברים ובני משפחה בגינה ולהכין כמות גדולה יותר של בשר.

קיימים בשוק גרילי פחמים בעיצוב חדשני או בעיצוב רטרו, בצבע שחור או בכמה צבעים, בעיצוב קלאסי או מתכתי, ולכן אין טעם להגביל את עצמכם למנגל הפשוט מפעם.

 

טעם מיוחד וריח מפתה

בגריל הפחמים טעם הבשר יושפע מן הפחמים והריח יהיה הרבה יותר חזק- בכל הרחוב ליתר דיוק. יש מי שהריח של העל האש במנגל פחמים זה חלק בלתי נפרד מחוויית העל האש שלו. בגריל גז ובגריל חשמלי הריח לא קיים ולעיתים קרובות הוא חסר. אין ספק ששריפה בפחמים משפיעה מאוד על טעם הבשר- טעם החריכה של האש בבשר מזכירה לנו חגים, טיולים וחוויות משפחתיות נהדרות.

 

שדרוג המנגל

ניתן לקנות את המנגל הפשוט ביותר מהסופר בעשרים שקלים, אך ניתן גם לקנות גרילים משודרגים ומיוחדים יותר. קיימים מנגלים בצבעים וצורת מגניבות ומעבר לכך שדרוגים גם לחוויית ההכנה. קיימים משטחי בשר כפולים להכנה של כמות גדולה יותר, מגני רוח, עזרי תלייה של הבשר ועוד. בעזרתם גם מנגל הפחמים הופך למשוכלל וחדשני למרות שיטת הפחמים הקלאסית.

 

נוחות ומחיר

מנגל פחמים אינו דורש תפעול מיוחד או הוראות הפעלה קפדניות לשימוש בו. כל מה שצריך לעשות הוא להדליק פחמים. בשונה ממנגל גז או מנגל חשמל, שדורשים חיבורים מיוחדים, עזרים, הוראות הרכבה, הפעלה ובטיחות על מנת להשתמש בו.

בנוסף גם המחיר של מנגל גחלים יותר ידידותי מאשר המנגלים האחרים וניתן למצוא אותו ממחיר של כמה עשרות שקלים ועד מאות ואלפים למנגלים גדולים ומתקדמים יותר.

למנגל הפחמים יתרונות רבים, מעבר לנוחות, למחיר ולניידות- לבשר שבושל במנגל פחמים תמיד יהיה את טעם האש המעולה שיזכיר לנו את הבית- בין אם את המשפחה ובין אם את ערב הפלוגה.

מנגל פחמים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק