נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 דברים שחשוב לדעת אחרי טיפול בוטוקס

טיפולי בוטוקס הפכו להיות עניין שבשגרה עבור נשים וגברים רבים. שכן, מדובר בהליך ביוטי שמאפשר לכל אחד מאתנו להיראות במיטבו. יצאנו לבדוק מהם הדברים שחשוב לדעת רגע לפני שמתחילים בהליך זה, כדי שכל אחד מכם יוכל לשמור על בריאותו ולצאת מהטיפול ללא פגע. הישארו כאן ותגלו את 5 הדברים שאסור לכם לפספס לאחר ההזרקה.

 

אסור לצרוך אלכוהול

תכננתם לבצע טיפול בוטוקס ולצאת לאחריו עם חברים לבר? אם כך, כדאי שתחשבו שוב. שכן, ההמלצה היא להימנע מצריכה של אלכוהול למשך יממה לאחר הטיפול. נסביר ששילוב בין אלכוהול לעישון עשוי לגרום לדילול של הדם ולהופעת דלקות באזור ההזרקה.

אסור לצרוך אלכוהול

 

מומלץ להימנע מטיסות

מטופלים שמגיעים לפגישת ייעוץ במרפאות הביוטי, צפויים לגלות שאסור להם לטוס לאחר ביצוע ההליך. לכן, נהוג לשאול בפגישת הייעוץ אם המטופל מתכנן לטוס אחרי טיפול בוטוקס. במידה והתשובה תהיה חיוביות, ייאמר לו שעליו לבצע את הטיפול לפחות שבוע וחצי או שבועיים טרם הטיסה.

 

מעשנים? זה הזמן להיגמל!

סביר להניח שהמליצו לכם להפסיק לעשן עם ובלי קשר לטיפולי בוטוקס. אנחנו ממליצים שלא לעשן לאחר ההזרקה, במיוחד אם זו בוצעה באזור הפנים והשפתיים. שכן, העישון עשוי להוביל להתפתחות של אחד או יותר מהתרחישים הבאים:

 

  1. מונע זרימה חיונית ותקינה של הדם
  2. זיהום בעור
  3. מזרז את הליך ההזדקנות של עור הפנים
  4. מייבש את העור

מעשנים_ זה הזמן להיגמל!

 

אסור לגעת באזור ההזרקה

יכול להיות שתרגישו בגרד באזור הזרקת הבוטוקס. אם כך, תצטרכו להתאפק ולהניח את הידיים מאחורי הגב. מגע ישיר עשוי להוביל להתפתחות של חיידקים רעים באזור. זו הסיבה שגם ממליצים להימנע משטיפה של האזור כ – 5 שעות לאחר הטיפול ולא להתאפר. לכן, מי מכם שמשתמשים באיפור ביום יום, צריכים להימנע מכך למשך יממה לפחות! מדובר במידע שחשוב להכיר מראש אם אתם לא מסוגלים לצאת מהבית בלי המסקרה או הפודרה האהובה עליכם.

 

יש תופעות לוואי

סביר להניח ששמעתם על תופעות לוואי שעשויות לבוא לידי ביטוי לאחר ביצוע של פרוצדורה רפואית מכל סוג שהיא. אם כך, נציין בפניכם שטיפולי בוטוקס עשויים להוביל לתופעות לוואי שונות שחשוב להכיר בהן. התופעה המוכרת ביותר היא שינוי באזור צבע העור שבקרבת מקום ההזרקה.

אם חוויתם מצב שכזה, כדאי שתדעו שמדובר בתסמין שצפוי לעבור לאחר זמן מה. מי שלא ינקטו את אמצעי הזהירות שהוצגו לעיל, עשויים לגלות שהדבר יוביל להתפתחות של רגישות באזור, כאב ובמקרים חריגים אף חום גבוה.

 

לסיכום

עד כאן 5 הדברים שחשוב לדעת לאחר שמבצעים טיפול בוטוקס. מי שקראו את המדריך לכל אורכו, יוכלו להיות בטוחים בכך שיש בידיהם את המידע שישמור על בריאותם לאחר ביצוע ההליך. נבקש מכם להעביר את האינפורמציה הלאה, למי שצפויים לבצע טיפול שכזה, כדי להעלות את המודעות בתחום ולהפחית את הופעתם של זיהומים בעור.

יש תופעות לוואי