נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

טונה בשמן או טונה במים ואיפה הטונה הכי טעימה

אם גם אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים טונה, ברור מדוע אתם מתלבטים בין טונה במים או טונה בשמן. יתרה מכך, אתם לא מוצאים את עצמכם מידי פעם חושבים על השאלה היכן הטונה טעימה יותר ואיפה כדאי לקנות אותה?

היתרונות של טונה במים

אין ספק שאם אתם מחפשים את האופציה הכי בריאה שיש, הרי שזו האפשרות של טונה במים. מדובר על טונה שיש בה הרבה פחות קלוריות, כך שאם אתם שייכים לאותם האנשים שצורכים טונה בדרך כלל בכמויות מכובדות, בהחלט יכול להיות שזה יתאים לכם יותר. בנוסף, בדרך כלל כאשר אוכלים טונה במים מרגישים יותר את הטעם של הטונה עצמה ולכן שווה לחשוב על האפשרות הזאת בחשבון.

דג

טונה בשמן – כך תבחרו את הטובה ביותר

אם מה שאתם אוהבים זה את השילוב שבין הטעם של הטונה ובין הטעם של השמן, הרי שברור שעוברכם הבחירה הכי טובה שיש היא טונה בשמן. מה שכן, חשוב לדעת שממש כפי שביש לא מעט מסעדות מומלצות לאירועים קטנים שביניהן תוכלו לבחור, כך יש גם לא מעט סוגים של טונה שכדאי לכם להכיר. ראשית, כמעט כל חברה שמוכרת טונה מציעה גם את האופציה של טונה במים וגם את האפשרות של טונה בשמן. שנית, מה שבאמת חשוב לבדוק, זה את איכות השמן. כמו שאתם יודעים, יש הבדל משמעותי ביותר בין שמן איכותי ובין שמן ירוד, ולא רק מבחינת הטעם, אלא גם מבחינת הבריאות. לכן, בסופו של דבר, כאשר אתם רוצים לקנות טונה בשמן, מאוד מומלץ יהיה לבדוק איזו חברה משווקת ומוכרת את הטונה. האם זו חברה שיש לה שם עולמי? האם המוצר יוצר בישראל או בחו"ל? אומנם זה נכון שיש כאן גם עניין של טעם אישי אך בסופו של דבר יש גם משמעות לשאלה האם אתם רוכשים טונה של חברה עם מוניטין או לא.

כמה באמת הגיוני לשלם היום על טונה בשמן או במים?

בין אם ברור לכם האם אתם מעדיפים טונה בשמן או במים ובין אם יש לכם עדיין התלבטות, כדאי יהיה גם לבדוק את המחיר שאתם משלמים. ממש כפי שזו לא חובה לשלם על אימון עסקי לעסקים קטנים מחירים מופקעים, כך גם לא באמת כדאי לקנות את הטונה הכי יקרה שיש. זה נכון, אומנם, שאם זו טונה של חברה מוכרת ובעלת מוניטין בעולם כולו המחיר יהיה כנראה קצת יותר גבוה, אך מצד שני, לא תמיד זו חובה לשלם את הסכום הכי גבוה שיש. כמו כן, זה גם תלוי איפה אתם מבצעים את הרכישה ולא רק איזו חברה ייצרה את הטונה כך ששווה לעשות השוואה ולבדוק איפה מחכה הדיל הכי טוב.