.זיהום האוויר נחשב לאחת הבעיות הסביבתיות החמורות ביותר של המאה ה 21. כיצד ניתן להפחית ברמת הזיהום? כל הפרטים – במאמר הבא

זיהום אוויר – בעיה סביבתית אשר עלולה קוטלת את חייהם של מיליוני של בני מדי שנה

בשנים האחרונות עלתה המודעות של הציבור הישראלי להשפעות של זיהום האוויר, זאת בשל דו"חות חמורים אשר מזהירים מפני התחממות גלובלית אשר נעוצה בזיהום האוויר החריף מהים, האוויר והיבשה. למעשה, ארגוני בריאות בכל רחבי העולם מתריעים מזה שנים רבות על ההשפעות החריפות של זיהום האוויר, כאשר ע"פ דוחות אלו מיליוני בני אדם ואלפי בני אדם בישראל בפרט מוצאים את מותם באופן ישיר או עקיף כתוצאה מנזקי של זיהום אוויר. יתרה מכך, לאור העובדה כי זיהום האוויר מחריף משנה לשנה ניתן לראות כיצד מומחים בכל רחבי העולם כמו גם ארגונים מנסים להפחית את רמת הזיהום האוויר, וזאת על מנת לעצור במידת האפשר את השפעותיו ארוכות הטווח והקצרות. משום כך, ניתן לראות כי כיום פרויקטים אשר מוקמים מחויבים להעסיק גם יועץ סביבתי, אשר ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

עשן שחור

יועץ סביבתי – מה תפקידו?

יועץ סביבתי הוא תפקיד חדש יחסית, אולם הוא חיוני בעידן הנוכחי בו בעיית זיהום האוויר תופסת תאוצה. למעשה, תפקידו של היועץ הסביבתי היא ללוות פרויקטים בתחום הבנייה, התשתיות ועוד החל משלב ההקמה ועד לשלב הסיום, תוך שימת דגש על קריאת דו"חות זיהום אוויר ולאחר מכן ביצוע שינויים בפרויקט עצמו אשר ימנעו את זיהום האוויר. זה לא סוד כי פרויקטים בתחום הבנייה נחשבים למזהמים במיוחד, זאת בשל השימוש בחומרים רעילים כדוגמת זפת ועל כן תפקידו של היועץ הסביבתי הוא למעשה מניעת זיהום אויר בפרויקטים, וזאת על מנת שהפרויקט יושלם מבלי לפגוע בסביבה או בעוסקים במלכה. למעשה, מדובר באחד התפקידים החשובים ביותר בשוק התעסוקה היום, ולכן אם אתם עומדים להקים פרויקט בקרוב אין כל ספק כי עליכם לבצע איתור של איש מקצוע מומחה אשר ישמש כיועץ סביבתי.

איתור יועץ סביבתי – קל יותר מאי פעם

כיום ישנן לא מעט חברות אשר עוסקות בתחום ומעסיקות צוות מומחים של יועצים סביבתיים מומחים, כולם בעלי השכלה אקדמית כמו גם ניסיון. על מנת להקל עליכם בתהליך הבחירה, מומלץ להיכנס לפורום הישראלי להסברה אשר מאפשר לאתר מבין מגוון חברות יועצים סביבתיים אשר ילוו את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, וזאת על מנת כאמור לענות על אחת הבעיות הקשות ביותר של המאה ה 21 – בעיית הזיהום האוויר. לקבלת פרטים נוספים וביצוע חיפוש, היכנסו לאתר בכתובת https://www.environmentindex.com/he/ כתבו בשורת החיפוש "יועץ סביבתי" ותוך שניות ספורות תוכלו לקבל את המידע אודות חברות אשר מאפשרות לקבל ליווי של יועץ סביבתי מומחה, לשלום הסביבה והעוסקים במלכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *