נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הכירו שלושה סוגי קשרים מעניינים

כיום אנחנו חיים בעידן מודרני ופתוח המאפשר לכל אחד ואחת למצוא את המתכון שלנו לקשר זוגי מיטיב, מעניין, מעצים ובריא. לא כולם מודעים לאפשרויות הרבות הקיימות היום, ולעיתים אנשים גם מתקשים לעשות את הקפיצה, לחשוב מחוץ לקופסא ולחיות באמת את החיים שהם רוצים. 

קשר זוגי הוא אחד הדברים הכי משמעותיים בחיים שלנו וכשהוא נעשה בצורה טובה הוא מאפשר לנו תחושת תיקון, חווית חיים מרגשת ואפילו תורם רבות לתחושת הבטחון שלנו. בגלל סיבות אלה חשוב מאד שכל אחד ואחת יכירו את עצמם היטב ויהיו כנים בנוגע לשאלה איזה סוג קשר מתאים להם. גם אם הקשר אינו קשר רגיל. לכל אחד יש סיבות פסיכולוגיות עמוקות למאווים והתשוקות שלו, ולכל אחד מתאים משהו אחר.

צאו למסע קטן וגלו מה באמת מדליק ומעניין אתכם ותזכו לחיות חיים טובים ומלאים. לשם כך יש להכיר את האפשרויות השונות לקשרים מיוחדים שהופכים להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות. הכנו לכם מדריך מעניין עם שלושה סוגי קשרים שאולי לא הכרתם. יכול להיות שאחד מהם יתאים לכם בדיוק!

 

הבלוג שמכסה הכל

ישנן מערכות יחסים בהן צד אחד נמצא במצב טוב כלכלי יותר טוב, ולכן הוא זוכה להעניק לצד השני תחושת בטחון לצד דברים אחרים. היום אפשר למצוא נשים רבות המתעניינות באפשרות של שוגר דדי הכרויות. עבור נשים רבות לחיות עם או לצד שוגר דדי יכול להיות ממש כיף. מערכת יחסים כזו מאפשרת שירטוט של הגבולות של שני בני הזוג בהתאם לרצונות והצרכים שלהם. זו מערכת יחסים ששני הצדדים יכולים להפיק ממנה דברים רבים כגון תחושת בטחון והנאה!

מכסים

מערכת יחסים פתוחה

כיום תוכלו למצוא המון זוגות שמעוניינים לחיות בקשר פתוח. משמעות הדבר היא שהם ממשיכים להיות זוג לכל דבר. אם הם נשואים הם נשארים נשואים, גרים תחת אותה קורת גג ומנהלים את הקשר ואת הבית כרגיל. אך עם הבדל משמעותי אחד – שני בני הזוג יכולים להתנסות במערכות יחסים קלילות וקצרות מחוץ לקשר.

במקרה כזה סטוצים או יחסים קצרים מאד מקובלים. חלק מבני הזוג חולקים ומספרים זה לזה על ההרפתקאות השונות שנקרות בדרכם, ואילו אחרים מעדיפים לא לחלוק. כל זוג ומה שמתאים לו. מידע על הכרויות מיוחדות תוכלו למצוא כאן https://www.richme.co.il.

 

ריבוי מערכות יחסים

היום תוכלו למצוא הרבה אנשים שלא מעוניינים להגביל את הקשר הזוגי ליחסים עם אדם אחד בלבד. לפעמים תהיה להם מערכת יחסים אחת מרכזית לה הם יקראו העיקרית, ועוד מערכות יחסים אחרות לה הם יקראו משניות. במצב הזה אנשים ממש מנהלים קשרים זוגיים מורכבים עם כמה בני אדם, לרבות קשרי אהבה, קרבה ואינטימיות. אז אם אתם מחפשים דרך חדשה לחוות זוגיות, דעו שהדבר מאד נפוץ בימינו. המסע ליחסי זוגיים מדויקים הוא מסע מרתק ומאד משתלם, כך תחיו את החיים שאתם באמת רוצים לחיות!

קשרים