נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אחוזי נכות – המדריך המלא

בין אם חיילים משרתים שירות קרבי או ג'ובניקי, הם יכולים חלילה להיפצע. רק בכדי לסבר את האוזן, ישנן תביעות נגד משרד הביטחון גם כתוצאה מפציעות במשרד. אז, רגע לפני שפונים אל עורך דין תביעות משרד הביטחון, מה חשוב לדעת על אחוזי נכות?

בעוד שחלקנו מצליחים לנהל חיים שלמים מבלי להיפצע, חלק אחר מהאנשים ימצא את עצמו בשלב כזה או אחר של חייו מתמודד עם פציעות, נפילות, פגיעות נפשיות ועוד.

אם חלילה נפגעתם או נפצעתם כתוצאה מהשירות שלכם בכוחות הביטחון, אתם וודאי רוצים לדעת דבר או שניים לגבי אחוזי נכות – האם מגיע לכם? הנה כל מה שצריך לדעת לפני שמגישים תביעות נגד משרד הביטחון ב-2020:

 

מספר דברים שחשוב לדעת על תביעות משפטיות נגד משרד הביטחון

כבר מראש נציין את הדגש הבא – אם אתם צריכים מידע מקיף וכולל, פנו לייעוץ אצל עורך דין. אנו נביא בפניכם מידע מדויק ככל הניתן, אך יש לזכור שעורכי דין הם עורכי דין מסיבה מסוימת. הם למדו את התחום של עריכת דין שנים, מה שמסמיך אותם לספק לכם ייעוץ.

לעולם אל תסמכו בלבד על מידע באינטרנט. לאחר שהסרנו זאת מהדרך, הנה מה שצריך לדעת לגבי אחוזי נכות, המדריך המלא ל-2020.

באופן כללי, ניתן לחלק אל השיפויים שאנשים מקבלים ל-2 סוגים עיקריים. הראשון הוא מענק חד פעמי, השני הוא מענק חודשי. אם אדם מוגדר עם אחוזי נכות של 10% ונקבע כי יקבל מענק חד פעמי, הוא יקבל סכום על סך של 49,299 ₪.

במקביל, אם אדם הוגדר עם 10% נכות ונקבע כי יקבל מענק חודשי, אותו מענק יהיה על סך של 456 ₪. וכך למעשה זה עובד, אנשים עם אחוזי נכות מקבלים מענקים חודשיים, לפעמים גם מענקים חד פעמיים.

 

אחוזי נכות מענקים חודשיים ומענקים חד פעמיים

ניתן עוד דוגמה? בבקשה – אדם עם 19% אחוזי נכות יכול לקבל מענק חד פעמי על סך של 186,472 ₪ , בעוד שאדם עם אחוזי נכות של 19% יכול גם לקבל מענק חודשי של 867 ₪. אם חלילה האדם נפגע בשירותו בכוחות הביטחון והוגדר עם 100% אחוזי נכות, הוא יקבל מענק של 4,564 – 6,390 ₪ ומעלה.

בסופו של דבר, הרבה מההצלחה בתביעה נגד משרד הביטחון תלוי בניסיון ובמומחיות של עורך הדין.

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים להוביל תביעה נגד משרד הביטחון, תמיד יהיה כדאי לשכור את השירות המשפטי הטוב ביותר שתוכלו לאתר. בתי המשפט מקבלים אלפי תביעות כל שנה, ככה שאתם חייבים לדעת שאתם נכנסים לתהליך. בעזרת הסיוע של עורך הדין הנכון, אתם תוכלו לנסות לקצר את התהליך הזה עד כמה שניתן ולהוביל לתוצאות טובות יותר. בהצלחה!

 

פטיש בית המשפט מוזהב

רופאים מומלצים להשתלת שיער
רופאים מומלצים להשתלת שיער

כאשר שוקלים השתלת שיער, מציאת הרופא המתאים היא חיונית לתוצאה מוצלחת ומשביעת רצון. ישראל הפכה ליעד פופולרי להליכי השתלת

שמני עיסוי
7 שמני עיסוי מומלצים

טיפול בעיסוי זוכה להכרה רחבה בזכות היתרונות הבריאותיים הרבים שלו, כולל הפגת מתחים, הרפיה וטיפול בכאב. מרכיב מכריע אחד

טיפול בילדים
כיצד בוחרים מטפל לילד?

בתור הורים, בחירה של מטפל לילד היא אחת הבחירות הכי חשובות שאתם יכולים לעשות ביחס אליו. האתגר המרכזי הוא