הנתיב לבריאות - ריקי לנגברג

חומרים מסרטנים - טואלטיקה וקוסמטיקה

חומרים מסרטנים - טואלטיקה וקוסמטיקה

כל בוקר ובכל יום את ואתה מתחילים את היום במקלחת הכוללת סבון לפנים ולגוף כמו גם שמפו לחפיפת השיער ותוך כדי גם צחצוח שיניים במשחת שיניים. הגבר המתגלח משתמש גם במשחה, בקצף או בג'ל לגילוח. לאחר הגילוח יגיע תורו של האפטרשייב וכמובן שאי אפשר לוותר על הדאודורנט.

אצל האישה זה הרבה יותר מורכב – האישה תתקלח עם סבון נוזלי לגוף, סבון מיוחד לפנים, סבון אינטימי ובעצם סבון מיוחד לכל חלק בגוף. תמרח קרם לחות על עור פניה, ועל הגוף. עכשיו יגיע תורם של הדאודורנט והבושם. תהליך האיפור אף הוא ארוך ומייגע והוא כולל טלק ללחיים, לפנים בכלל ולצביעת העפעפיים. עפרון לצבוע את הגבות ועיפרון מיוחד לעיניים. שפתון לשפתיים ועוד הרשימה ארוכה. הגברים והנשים גם יחד הצורכים מוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה אינם מעלים כלל על דעתם, כי בכל בוקר ובכל יום הם נחשפים לעשרות רבות של כימיקלים בעלי סיכון לסרטן.

על פי בדיקה של משרד לאיכות הסביבה באמריקה, נמצאו בדם וברקמות השומן של אנשים, שאריות של מאות כימיקלים מסרטנים משימוש בטואלטיקה וקוסמטיקה כמו גם בצריכת מזון. כימיקלים רעילים אלה, בנוסף להיותם מסרטנים לטווח הארוך, עשויים לגרום בטווח הקצר לתופעות לוואי כמו מיגרנות, סחרחורת, אלרגיות כמו צריבה בעיניים ופריחות בעור, דלקות בדרכי הנשימה ועייפות. מאחר והשימוש במוצרי הטואלטיקה והקוסמטיקה אינטנסיבי ויומיומי הסיכון שזה אכן ירעיל אותנו הוא גדול. הכימיקלים הרעילים הללו מסוגלים לחדור לדם דרך העור ודרכי הנשימה.

ממצאי בדיקות המעבדה גילו עשרות חומרים כימיים הידועים או חשודים כמסרטנים. המחקר מצא במוצרי הקוסמטיקה והטואלטיקה את הכימיקלים המסרטנים הבאים: בנזן, טלק, שמן מינראלי, פחם זפת המכילים סיבי אזבסט. ארבעת הכימיקלים האלה, הנם ארבעה מתוך שבעים הכימיקלים המוגדרים כחומרים הידועים כמסרטנים לבני אדם על ידי ארגון הבריאות העולמי והרשות לחקר הסרטן.

אז מה כדאי לנו לעשות? – להימנע מכל המוצרים המצויים על המדפים ולעבור לטואלטיקה וקוסמטיקה טבעיים. אין בעיה להשיג כאלה והם מצויים בבתי טבע רבים ואנשי מקצוע פרטיים מייצרים אותם ניתן להיכנס לאינטרנט ולהגיע לאותם יצרנים.


 
באפשרותך להתחיל תהליך ריפוי יחד איתי צור קשר 

לתיאום פגישה 054-8091279
חזרה לסרטן - מחלת המאה >>


 
צור קשר
* שם:
*אימייל:
* טלפון:
טלפון נוסף:
  טקסט חופשי:
* שדות חובה
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
הרשמו וקבלו חינם עדכונים בנושאים: תזונה, הרזיה, בריאות ומניעת מחלות, טיפים ומתכונים הקשורים לצליאק.

הכניסו את שמכם ואת המייל שלכם למטה
שם:
* מייל:
* שדות חובה

באותו נושא
עיצוב, בנייה וקידום אתרים לול שיווק ברשת