הנתיב לבריאות - ריקי לנגברג

תזונת העולם המודרני

תזונת העולם המודרני

צריכה מוגזמת של מזונות מעודדי סרטן כמו סוכר, בשר ושומן מהחי. כמו כן צריכת מזון דלה בנוגדי חמצון המצויים בפירות וירקות טריים. אנחנו מלעיטים את גופנו במזון בעל רכיבים דלים אך עשיר בקלוריות. המזון נחות ומלא בקלוריות ריקות, שכן הוא אינו מכיל כמות מספקת של רכיבים תזונתיים וסיבים תזונתיים שהם כה חשובים לשמירה על בריאות הגוף. בנוסף לכל זה אנחנו חיים בחוסר פעילות פיזית נאותה.

במאה הקודמת נהנו אבותינו ממזון שהיה בעיקרו פשוט וטבעי, טרי וכמובן שלא מעובד. הבסיס היה דגנים, קטניות, פירות וירקות. הבשר נאכל בכמויות קטנות או באירועים מיוחדים בלבד. "המזון המעובד" היה ריבות ביתיות, מחמצים ביתיים, מאפים, ממתקים ביתיים, יוגורט וגבינות ביתיות.

התפתחות המיכון התעשייתי הביאה לנו את המזון המעובד, המשומר, הקפוא, המזוקק, המרוכז והעלה את רמת אכילת הבשר בחברת השפע, כשבעבר אכלו רק בחגים ומועדים. היום בעידן שלנו אנו גם צורכים מזון מזוקק ומלוטש כמו: קמח לבן, סוכר לבן, אורז מלוטש, שמן בישול מזוקק ועוד. אנחנו נוהגים בחוסר אחריות בכל הקשור למזוננו – האדם הממוצע כשחש כרכורי רעב יבצע "סתימה", הוא יאכל על מנת לא להיות רעב ותו לא. רובנו מתעלמים משאלות חיוניות כמו סוג המזון המתאים לנו, כמה מזון באמת נחוץ לנו, מה כדאי לאכול כעת, האם באמת אני רעב כעת או שזה סתם חשק הנובע ממצב נפשי כלשהו.

האדם מחפש כל כך הרבה דרכים להביא מזור לנפשו ולגופו, מה יותר פשוט מאשר להתחיל במה שנמצא ממש מתחת לאפנו יומיום. אנחנו היום חיים בעידן הדורש מאיתנו להתאמץ על מנת להיות בריאים. המזון הטבעי הולך ונעלם ובמקומו מוצפים מדפי החנויות במזונות משומרים, מוקפאים, מלאכותיים וחסרי חיים.

הרפואה המודרנית אשר הצליחה לשקם את בריאותנו ולהעלים מחלות כגון: מגפות הפוליו – שיתוק, טיפוס, שחפת ועוד, עומדת חסרת אונים לנוכח המחלות הניווניות הפושטות בחברה המודרנית המערבית ובראשן מחלת הסרטן שהולכת וגואה.

רדיקלים חופשיים

 
באפשרותך להתחיל תהליך ריפוי יחד איתי צור קשר 

לתיאום פגישה 054-8091279


 

חזרה לסרטן - מחלת המאה >>


 
צור קשר
* שם:
*אימייל:
* טלפון:
טלפון נוסף:
  טקסט חופשי:
* שדות חובה
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
הרשמו וקבלו חינם עדכונים בנושאים: תזונה, הרזיה, בריאות ומניעת מחלות, טיפים ומתכונים הקשורים לצליאק.

הכניסו את שמכם ואת המייל שלכם למטה
שם:
* מייל:
* שדות חובה

באותו נושא
עיצוב, בנייה וקידום אתרים לול שיווק ברשת