הנתיב לבריאות - ריקי לנגברג

תזונת ילדים

תזונת ילדים
כהורים אנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדנו, לעולם לא נזיק להם בכוונה. אנו משתדלים להעניק להם את הטיפול הטוב ביותר, לקרוא להם סיפורים, לשחק איתם, ולהבטיח את שלומם ובטיחותם בבית ומחוצה לו. אך כשמדובר בתזונה של ילדינו אנו לא תמיד יודעים את הדרך הטובה ביותר.

ילדים ואוכל בריא, הייתכן?

ילדים ואוכל בריא, הייתכן? הילדים שלנו בדרך כלל בררנים ולא אוכלים דבר שאינו מוכר להם, ולצערי מה שמוכר בדרך כלל הם הפסטה, שניצלים, דגני בוקר עשירים בסוכר, מקדונלד, פיצות וכדומה. ומה שמפתיע שאנחנו מרשים להם לעשות זאת. במקביל אנו רואים שהתחלואה בקרב הילדים הולכת וגדלה, אז כיצד אנו יוצרים סביבת אכילה נעימה ומפתחים אצל הילדים אהבה למזון בריא?
המשך לקרוא >>

הכריך הבריא לבית הספר

הכריך הבריא לבית הספר זהו החגים מאחורינו, חזרנו לשגרת יומנו והילדים לביה"ס. כהורים אנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדנו, לעולם לא נזיק להם בכוונה. אנו משתדלים להעניק להם את הטיפול הטוב ביותר, לקרוא להם סיפורים, לשחק איתם, ולהבטיח את שלומם ובטיחותם בבית ומחוצה לו. אך כשמדובר בתזונה של ילדינו אנו לא תמיד יודעים את הדרך הטובה ביותר.
המשך לקרוא >>

הכריך האולטימטיבי לילדי הצליאק

הכריך האולטימטיבי לילדי הצליאק עם פתיחת שנת הלימודים והחזרה לכיתות הלימוד, ההורים והילדים נכנסים לעימותים העוברים דרך שתי פרוסות הכריך. ההורים טורחים על כריך מושקע המורכב מאבוקדו ונבטים ואילו הילד מפנטז על כריך עם שוקולד. אז מהו שביל הזהב לכריך בריא?
המשך לקרוא >>

תזונת ילדים – להורים שאכפת להם

תזונת ילדים – להורים שאכפת להם חוסנו הגופני של ילדנו מושפע מהמזונות שהוא צורך. הרכיבים שמכיל המזון הם הרכיבים מהם יבנה את גופו, שישפיעו על תפקודו, התנהגותו, התפתחותו ובריאותו. ההרגלים שנקנה לו היום ילוו אותו מחר ולאחר מכן בעתיד! ילוו אותו לאורך כל חייו וישפיעו על בריאותו הגופנית והנפשית!
המשך לקרוא >>

 
צור קשר
* שם:
*אימייל:
* טלפון:
טלפון נוסף:
  טקסט חופשי:
* שדות חובה
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
הרשמו וקבלו חינם עדכונים בנושאים: תזונה, הרזיה, בריאות ומניעת מחלות, טיפים ומתכונים הקשורים לצליאק.

הכניסו את שמכם ואת המייל שלכם למטה
שם:
* מייל:
* שדות חובה

עיצוב, בנייה וקידום אתרים לול שיווק ברשת